Prowadzisz firmę? O tym musisz wiedzieć!

Posted on Listopad 08, 2016, 10:48 am
FavoriteLoadingAdd to favorites 35 secs

Dwudniowe FORUM „NAWIGATOR W BIZNESIE” skierowane jest dla osób, które już dziś prowadzą własną działalność gospodarczą – nawet jedoosobową, po duże spółki.

Program Forum skupia się tylko na sprawdzonych NARZĘDZIACH dla przedsiębiorców, zwraca uwagę na potrzebę delegowania zadań, dbania o właściwe wykorzystanie czasu, bezpieczeństwo biznesu, wspólników, kontraktów.

Forum pokazuje cechy prawdziwego partnerstwa biznesowego – jak stawiać wymagania, jak egzekwować, jak zwiększać zyski, gdzie już dziś 80% przedsiębiorców realnie TRACI własne pieniądze.

Poza tym praktycy pokazują dziedziny rynku biznesowego, które można wykorzystać we własnej działalności gospodarczej, gdzie szukać pomysłów na zysk i na czym polega bezpieczeństwo firmy.

Jesteśmy pewni, że nie stać Cię, aby nie skorzystać z tych praktycznych informacji. Nie lejemy wody, przekazujemy tylko sprawdzone narzędzia.

Nawet jeśli nie masz w zwyczaju robić notatek – z tego Forum wyjdziesz z pełnym zeszytem informacji gotowych od ręki do wdrożenia w Firmie – oraz z przygotowanym segregatorem, który już został okrzyknięty „Biblią przedsiębiorcy”.

 

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ!

Leave a Reply

  • (not be published)